MAKE A RESERVATION

MAKE A RESERVATION

 • Ulica Piotrkowska

  Ulica Piotrkowska uznawana jest za najdłuższy ciąg handlowy w Europie, jej długość to około 4200 metrów. Jedna z głównym atrakcji Łodzi, przez wielu uważana za wizytówkę miasta, szczególny blask i charakter zyskała po przeprowadzonych pracach rewitalizacyjnych w latach 2012-2014, choć i we wcześniejszych okresach nazywana była “kręgosłupem miejskim” pełniąc rolę centrum kulturalno-społeczno-handlowego oraz skupiąc najważniejsze miejskie urzędy i instytucje.
  Read more
 • Manufaktura

  Jedną z głównych atrakcji Miasta Łodzi jest Centrum Handlowe Manufaktura otwarte 17 maja 2006 roku, uznawane za największe centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe w Polsce i jedno z największych w Europie. Mieści się na terenie dawnej fabryki Izraela Poznańskiego między ulicami Ogrodową, Drewnowską, Zachodnią i Karskiego.
  Read more

Lokalizacja

91-416 Łódź
Pomorska 18
Telefon: 42 6324661
42 6324699
FAX: 42 6323722
kontakt@linatorchim.pl
Dowiedz się więcej
 • Z podziękowaniem za gościnę w dawnej i rekonstruowanej z takim sercem " Ziemi Obiecanej"

  Andrzej Wajda, Grudzień 2005

 • Bardzo się cieszę, że jako wiceprezydent Łodzi mogłem wziąć udział w uroczystości otwarcia Domu Gościnnego.

  Marek Michalik

 • Serdecznie dziękujemy za gościnę i miły pobyt.

  Witold i Isabell Zyss, Wrzesień 2005r.

Apartament dla 2 osób

Łóżko małżeńskie – pełny węzeł sanitarny, internet, TV  
Dowiedz się więcej

Pokój 2-osobowy

Dwa łóżka, TV , internet , pełny węzeł sanitarny  
Dowiedz się więcej

Klauzula informacyjna

Szanowni Państwo,

25 maja zaczęły obowiązywać nowe przepisy prawa o ochronie danych osobowych. Dbanie o bezpieczeństwo Waszych danych osobowych jest naszym priorytetem, dlatego przekazujemy Państwu informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w tym zakresie.

Biuro Zarządu GWŻ w Łodzi

INFORMACJA DOTYCZĄCA RODO

W związku z tym, że od 25 maja 2018 r. ma zastosowanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), poniżej przesyłamy informacje dotyczące danych osobowych.

INFORMACJE DOTYCZĄCE DANYCH OSOBOWYCH

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Wyznaniowa Żydowska w Łodzi kontakt 42 633 51 56. Państwa dane używane są wyłącznie w celu dokonania rezerwacji w naszym Domu Gościnnym Linat Orchim. Gwarantujemy spełnienie wszystkich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych oraz ograniczenia ich przetwarzania. Państwa dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom.

Gmina Wyznaniowa Żydowska w Łodzi