MAKE A RESERVATION

 • MAKE A RESERVATION

  • Ulica Piotrkowska

   Ulica Piotrkowska uznawana jest za najdłuższy ciąg handlowy w Europie, jej długość to około 4200 metrów. Jedna z głównym atrakcji Łodzi, przez wielu uważana za wizytówkę miasta, szczególny blask i charakter zyskała po przeprowadzonych pracach rewitalizacyjnych w latach 2012-2014, choć i we wcześniejszych okresach nazywana była “kręgosłupem miejskim” pełniąc rolę centrum kulturalno-społeczno-handlowego oraz skupiąc najważniejsze miejskie urzędy i instytucje.
   Read more
  • Manufaktura

   Jedną z głównych atrakcji Miasta Łodzi jest Centrum Handlowe Manufaktura otwarte 17 maja 2006 roku, uznawane za największe centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe w Polsce i jedno z największych w Europie. Mieści się na terenie dawnej fabryki Izraela Poznańskiego między ulicami Ogrodową, Drewnowską, Zachodnią i Karskiego.
   Read more

  Lokalizacja

  91-416 Łódź
  Pomorska 18
  Telefon: 42 6324661
  42 6324699
  FAX: 42 6323722
  kontakt@linatorchim.pl
  Dowiedz się więcej
  • Z podziękowaniem za gościnę w dawnej i rekonstruowanej z takim sercem " Ziemi Obiecanej"

   Andrzej Wajda, Grudzień 2005

  • Bardzo się cieszę, że jako wiceprezydent Łodzi mogłem wziąć udział w uroczystości otwarcia Domu Gościnnego.

   Marek Michalik

  • Serdecznie dziękujemy za gościnę i miły pobyt.

   Witold i Isabell Zyss, Wrzesień 2005r.

  Pokój 2-osobowy

  Dwa łóżka, TV , internet , pełny węzeł sanitarny  
  Dowiedz się więcej

  Pokój 4-osobowy

  Dwa łóżka piętrowe, TV , internet , pełny węzeł sanitarny
  Dowiedz się więcej

  Klauzula informacyjna

  Szanowni Państwo,

  25 maja zaczęły obowiązywać nowe przepisy prawa o ochronie danych osobowych. Dbanie o bezpieczeństwo Waszych danych osobowych jest naszym priorytetem, dlatego przekazujemy Państwu informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w tym zakresie.

  Biuro Zarządu GWŻ w Łodzi

  INFORMACJA DOTYCZĄCA RODO

  W związku z tym, że od 25 maja 2018 r. ma zastosowanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), poniżej przesyłamy informacje dotyczące danych osobowych.

  INFORMACJE DOTYCZĄCE DANYCH OSOBOWYCH

  Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Wyznaniowa Żydowska w Łodzi kontakt 42 633 51 56. Państwa dane używane są wyłącznie w celu dokonania rezerwacji w naszym Domu Gościnnym Linat Orchim. Gwarantujemy spełnienie wszystkich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych oraz ograniczenia ich przetwarzania. Państwa dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom.

  Gmina Wyznaniowa Żydowska w Łodzi