MAKE A RESERVATION

O mieście Łodzi można napisać bardzo wiele. Opracowań, informacji, ciekawostek czy opowieści na jej temat powstało bez liku. Łódź to wyjątkowe miasto na mapie Polski, ze swoją architekturą, wielokulturowością, historią, sztuką w różnorodnym wydaniu, niepowtarzalnym klimatem miejsc i połączeniem tradycji, dorobku z nowoczesnością. Będąc w Łodzi spotkamy także wielu otwartych, energicznych, pomysłowych i twórczych ludzi, tacy też związani są z miastem od dawna. Są miejsca, które po prostu trzeba odwiedzić będąc w Łodzi.

Dlatego zapraszamy do zajrzenia na poniższe strony, gdzie znajdą Państwo wszelkie potrzebne informacje na temat miasta – jego historii, atrakcji, zabytków, ciekawych miejsc oraz wiele ciekawostek i wskazówek, których nie można przegapić.

Na początek polecamy stronę – http://www.turystyczna.lodz.pl/page/73,Lodzkie-naj.html – Łódź NAJ w serwisie Turystyczna Łódź. Wszystko co “NAJ” w Łodzi zebrane w pigułce.

http://www.uml.lodz.pl – Urząd Miasta Łodzi
http://www.turystyczna.lodz.pl – portal Turystyczna Łódź
http://www.lodzianin.pl – serwis informacyjny Łodzianin.pl
http://www.ec1lodz.pl – EC1 – Miasto Kultury
http://www.muzeum-lodz.pl – Mizeum Miasta Łodzi
http://www.mmlodz.pl – serwis informacyjny Moje Miasto Łódź

MAKE A RESERVATION

July 2024
M T W T F S S
« Dec    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Klauzula informacyjna

Szanowni Państwo,

25 maja zaczęły obowiązywać nowe przepisy prawa o ochronie danych osobowych. Dbanie o bezpieczeństwo Waszych danych osobowych jest naszym priorytetem, dlatego przekazujemy Państwu informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w tym zakresie.

Biuro Zarządu GWŻ w Łodzi

INFORMACJA DOTYCZĄCA RODO

W związku z tym, że od 25 maja 2018 r. ma zastosowanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), poniżej przesyłamy informacje dotyczące danych osobowych.

INFORMACJE DOTYCZĄCE DANYCH OSOBOWYCH

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Wyznaniowa Żydowska w Łodzi kontakt 42 633 51 56. Państwa dane używane są wyłącznie w celu dokonania rezerwacji w naszym Domu Gościnnym Linat Orchim. Gwarantujemy spełnienie wszystkich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych oraz ograniczenia ich przetwarzania. Państwa dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom.

Gmina Wyznaniowa Żydowska w Łodzi